Dziennik odwiedzin

Dzisiaj121
Wczoraj116
W tym tygodniu728
W tym miesiacu3722
Wszyscy168032

_
piątek, 23 sierpień 2019
Marina pod Czarnym Bocianem
Sudnik Motoryachts

Długi Weekend Majowy 2014

            Godziny otwarcia Tawerny Czarny Bocian

          podczas długiego Weekendu Majowego 2014

 

Szanowni Goście,

         Tawerna Czarny Bocian serdecznie zaprasza

         podczas długiego Weekendu Majowego 2014

                  od czwartku do niedzieli włącznie

                    w godzinach od 13.00 do 21.00.

 

Do zobaczenia:)

 

Otwarcie Mariny Pod Czarnym Bocianem

Uroczyste otwarcie Mariny Pod Czarnym Bocianem

 

To był niezapomniany dzień dla nas wszystkich. Po wielu latach, kiedy to zmagaliśmy się z trudami podczas budowy Mariny Pod  Czarnym Bocianem nadeszła ta najważniejsza chwila, kiedy otworzyliśmy bramy przystani dla pierwszych gości. Dnia 21 września 2013r. o godzinie 13.00 rozpoczęła się część oficjalna, podczas której mieliśmy okazję podziękować wszystkim tym, którzy brali udział bezpośrednio i pośrednio w budowie tego miejsca i tym, którzy nas przez cały ten wieloletni proces wspierali.

O godzinie 14.30 zaczął się otwarty koncert, który uświetnił uroczystość otwarcia Mariny Pod Czarnym Bocianem.  Na  początku  zespół  EKT  Gdynia  mistrzowsko  i  bardzo skocznie  wprowadził  nas  w klimat szantowej muzyki.  Następnie  Andrzej  Korycki  z  Dominiką  Żukowską  zachwycali  nas  swoim  śpiewem  i muzyką. A gdy nad Mariną zaczął zapadać zmierzch, usłyszeliśmy magiczne dźwięki roztaczane przez Drake Sea Folk Group. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym najważniejszym dniu i wodniakom, którzy przycumowali pierwszy raz do naszych pomostów.

 

Spływ kajakowy 07.09.2013

Spływ Kajakowy - Pożegnanie Lata

Dnia 7 września 2013 roku wpłynęli do Mariny Pod Czarnym Bocianem pierwsi kajakarze. Spływ Kajakowy- Pożegnanie Lata na Warcie, w którym wzięło udział ok. 200 uczestników, został zorganizowany przez trzy lokalne grupy działania: "Z Nami Warto" z Kołaczkowa,  "Zaścianek" z  Nowego  Miasta  nad  Wartą,  "Unia  Nadwarciańska"  ze Słupcy. Kajakarze wypłynęli z dwóch miejsc: z Pyzdr oraz z Pogorzelicy. Trasa wiodła przez dwa Parki Krajobrazowe: Nadwarciański i Żerkowsko-Czeszewski na odcinku Pyzdry-Pogorzelica-Nowe Miasto nad Wartą. Pogoda dopisała. Było słonecznie i bardzo ciepło. Po szczęśliwym „wylądowaniu” na mecie, w Marinie Pod Czarnym Bocianem, uczestnicy spływu biesiadowali przy muzyce i poczęstunku zorganizowanym specjalnie dla nich przez organizatorów.